.

.

Bonsny Самовила Ангел Копче Синџир Копче Прстен Торба Декорација Чанта Шарм Легура Кристал Keychain Нова Мода Накит За Жените

Bonsny Самовила Ангел Копче Синџир Копче Прстен Торба Декорација Чанта Шарм Легура Кристал Keychain Нова Мода

DEN 182.00
DEN 356.64
-49 %
Од стока


Бренд Име:
bonsny
Метали Тип:
Цинк Легура
Пол:
Жените
Стил:
Тренди
Метална боја:
сребро позлатен
Обликотшема:
Животните
Број На Модел На:
AK353
Материјал:
Метал
Тип На Објект:
Клучни Синџири
Парична казна или Моден:
Моден
Функција:
Никој
Компатибилност:
Никој
боја:
Сорти
Нето тежина:
21.6 g
Пад на превозот:
Пад на превозот
Трговија на големо:
Прифати најголемиот Дел цена,Контактирајте со нас
Повод:
Торба шарм ,Клуч на носителот,Чанта декорација
Pendant Големина:
61mm x 32-милиметри
Еколошки Стандарди:
никел слободни
R

Додатоци на производи