.

.

гроздобер стил суровини месинг круг pendant шарм за гравирање DIY материјали 1800307

гроздобер стил суровини месинг круг pendant шарм за гравирање DIY материјали 1800307

DEN 106.00
DEN 106.08
-0 %
Од стока

20 Мин.Цел Износ Слободни DHL/EMS превозот за цел погоре 200 USD
Ве молиме имајте на ум дека за суровини и месинг предмети,постојат несовршеност како што вдлабнатини или гребнатини,ако се грижите многу околу тоа,ве молиме да не купи.
Ние може да плоча овие суровини месинг објект во сребро,злато,пиштол црна,бронза,како и, мин.количина е 100pcs секоја боја.Ако имате потреба од нив во овие бои,ве молиме контактирајте со нас. : )
гроздобер стил суровини месинг круг pendant шарм за гравирање DIY материјали 1800307
За Бесплатен Превозот
Производи со Бесплатен Превозот налепница уживаат нула трошоците за превозот на определена област, вклучително и во производи опис. Обично се нудат на меѓународниот воздухопловната за Бесплатен Превозот и вашиот пакет ќе пристигне во рок од 25-45 days of being испраќаат . Ве молиме не понуда, ако не сте во можност да ги прифати нашите превозот политика. Или ве молиме изберете Препорачана Превозот, Стандард Превозот со дополнителни трошоци.
Повратни информации
Вашата повратна информација по купување од нас, е добредојден.
Ако не?т задоволни со купувањето од нас, ве молиме да бидат слободни да контакт. Ние ќе ви одговори во рок од 24 часа нормално. Ако имате било какви се жали, во однос на ништо за нас, ве молиме контактирајте со нас пред да замине негативен фидбек. Ние сме подготвени да нуди решенија. Ве молиме не остави никакви негативни или неутрални повратни информации без да комуницира со нас. Благодарение толку многу!

Тип На Објект:
Шарм
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Класичен
Шарм Тип:
Азбуката, Датуми & Бројки
Бренд Име:
Г-Ѓа Иконскиот
Материјал:
Метал
Метали Тип:
Бакар
Број На Модел На:
1800307
R

Додатоци на производи