.

.

нови пристигнување 1 пар бои хируршки нерѓосувачки челик Мали обрачот круг стап Поддршка Earring

нови пристигнување 1 пар бои хируршки нерѓосувачки челик Мали обрачот круг стап Поддршка Earring

DEN 225.00
DEN 225.12
-0 %
Од стока


*Детали
1.metials : хируршки нерѓосувачки челик
2. Акции : 1pair/многу
3.Тип : обрачот earring,поддршка earring, earring
4.цена : фабрика цена
5.парична казна или мода : мода и казна
6.одговараат : унисекс
7.големина : 3*10мм 3*12mm 3*14mm 3*16mm 3*20mm
8.боја : како на сликата покаже засвири
9.Место на Потекло : Кина (Копно)
10.испорака време : 7-30days.
11.стил : заробеништво, Пролет Топка ( употреба на пролет топка , затвореникот прстен многу лесно да се отвори ! )
* Објектите се добро спакувани со картонска кутија и клобуркаше пакети,со цел да се обезбеди да добиете вашата цел со данок или пониски даночни при увоз,ние ќе го пријават како "подарок" со помала вредност,ако било увозни давачки или такси се на купувачот одговорност.
Плаќање
* Плаќањето се очекува да бидат примени во рок од 3 дена од аукции блиску.
* Зачувам е нашиот препорачува метод на плаќање,ние, исто така, acce pt различни плаќања од страна на T/T,Western union,Money gram и други како што е подолу.
Враќање&Размена политика
* Сите нашите понуди се поткрепени со 100% задоволство гаранција,ако за било reson не сте задоволни ,можете да се вратите на објектот за да ни во тоа е оригиналниот condiion за враќање на парите или замена.Пред да се испрати ни го врати објектот,ве молиме контактирајте не за подетални врати&размена на настава.Ние ќе се вратат сите на вашите пари со исклучок на превозот и ракувањето со такси откако ќе го добиете вашиот врати ставки.
Повратни информации политика
* Ние ќе се обезбеди позитивен фидбек еднаш уплата,Да се негуваат здрави Али заедница,се надеваме дека ќе го стори истото за нас.Ние сакаме да се разбере дека ние вредност услуги на клиентите неверојатно.Ако имате било незадоволство,ве молиме да ни даде можност да го реши проблемот пред да ни остави негативен фидбек.Ние сме сигурни дека секогаш постои решение и ние сигурно не сакате лошо повратни информации да биде каде што трансакцијата завршува.

Метална боја:
10мм, 12mm, 14mm, 16mm, 20mm
Главниот Камен Боја:
сребрена, црна, златна
Тип На Објект:
Телото Накит
Парична казна или Моден:
Моден
Број На Модел На:
E-R-037
Бренд Име:
TGEOR
Обликотшема:
Круг
Стил:
Тренди
Телото Накит Тип:
Plug & Тунелот Накит
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Материјал:
Метал
боја:
како слика се прикажани
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Обликот:
Круг
Големина:
3*10мм 3*12mm 3*14mm 3*16mm 3*20mm
Стил:
мали обрачот
is_customized:
Yes
Назад Наоѓање:
како слики
R

Додатоци на производи