.

.

Meyfflin Свадба Жените Накит Сетови 2017 Мода Симулирани Бисер Цвет Изјава Ѓердан и Earring Поставите Партија Додатоци

Meyfflin Свадба Жените Накит Сетови 2017 Мода Симулирани Бисер Цвет Изјава Ѓердан и Earring Поставите Партија

DEN 144.00
DEN 211.20
-32 %
Од стока


Обликотшема:
Растенијата
Повод:
Партија
Број На Модел На:
jewerly поставува
Вклучени Дополнителни Ставка Опис:
ѓердан и обетки
Стил:
Тренди
Бренд Име:
Meyfflin
Метали Тип:
Цинк Легура
Материјал:
бисер
Пол:
Жените
Накит Сетови Тип:
Ѓердан/Обетки
Тип На Објект:
Накит Сетови
Парична казна или Моден:
Моден
боја:
Како слик покажува
Пакување:
Opp вреќа меур завиткување и тогаш надворешниот кутија
Повод:
Годишнината Ангажман Подарок Партија Свадба
ОДГОВАРА ЗА:
подарок /ѓердан jewerlry/партија
R

Додатоци на производи