.

.

3pcs/многу 34MM Ретро Цинк Легура Копчето Злато Сребро Цвеќиња Срцето Украсни Копчиња Шарм Приврзоци За DIY Додатоци

3pcs/многу 34MM Ретро Цинк Легура Копчето Злато Сребро Цвеќиња Срцето Украсни Копчиња Шарм Приврзоци За DIY

DEN 160.00
DEN 181.44
-12 %
Од стока


Материјал : А lloy
големина : 34*34 MM
Тежина : Околу 34.5 g
Количина : 3pieces/Торба
Состојба : 100% Сосема Нов

Тип На Објект:
Шарм
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
MIZUKAGAMI
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Цинк Легура
Шарм Тип:
Цвеќиња
Материјал:
Метал
R

Додатоци на производи