.

.

Мода за Мажи Бакар Spider Накит Брошеви Бренд, ААА Кубни циркон Hijab Иглички Жените Годишнината Додаток Мода Инсекти Broche

Мода за Мажи Бакар Spider Накит Брошеви Бренд, ААА Кубни циркон Hijab Иглички Жените Годишнината Додаток Мода

DEN 789.00
DEN 1051.20
-25 %
Од стока


Можете да се меша бојата еден многу
Brooch Големина : 4.2 cm*3.8 cm

Тип На Објект:
Брошеви
Парична казна или Моден:
Моден
Материјал:
Кристал
Стил:
Тренди
Бренд Име:
Blucome
Пол:
Жените
Обликотшема:
Животните
Метали Тип:
Бакар
Брошеви Тип:
Брошеви
Број На Модел На:
2206100346
боја:
Бела
is_customized:
Yes
Стил:
Романтични
R

Додатоци на производи