.

.

Круг Сини Кристал Ткаенината линкови Врвен Квалитет Адвокат Младоженецот Свадба Cufflinks Риза Ракав Став Camisas Gemelos Пад на Превозот

Круг Сини Кристал Ткаенината линкови Врвен Квалитет Адвокат Младоженецот Свадба Cufflinks Риза Ракав Став Camisas

DEN 131.00
DEN 153.60
-15 %
Од стока


Тип На Објект:
Вратоврска Клипови & Cufflinks
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Класичен
Манжетната Линкови или Вратоврска Клипови Тип:
манжетната линкови
Бренд Име:
yanjie
Обликотшема:
Круг
Манжетната Линкови Тип:
манжетната линкови
Бисер Тип:
Симулирани-бисер
Вратоврска Клипови Тип:
Вратоврска Клипови
Број На Модел На:
HYX-N467
Пол:
Мажи
Материјал:
Метал
Метали Тип:
Бакар
R

Додатоци на производи