.

.

ИТАЛИЈАНСКОТО ЗНАМЕ КРУГ ШАРМ АНТИЧКИ СРЕБРЕН НАКИТ ПОЗЛАТЕН

ИТАЛИЈАНСКОТО ЗНАМЕ КРУГ ШАРМ АНТИЧКИ СРЕБРЕН НАКИТ ПОЗЛАТЕН

DEN 460.80
Од стока


ИТАЛИЈАНСКОТО ЗНАМЕ КРУГ ШАРМ АНТИЧКИ СРЕБРЕН НАКИТ ПОЗЛАТЕН

Бренд Име:
hotsauce
Метали Тип:
Цинк Легура
Стил:
Тренди
Материјал:
Метал
Број На Модел На:
GJ016
Тип На Објект:
Шарм
Парична казна или Моден:
Моден
Шарм Тип:
Земји
Парична казна или Моден:
Моден
is_customized:
Yes
Место на Потекло:
Yiwu,Кина
Тип На Објект:
Шарм
R

Додатоци на производи