.

.

dongsheng накит Ткаенината врски во Врска Клипови&Cufflinks Star Wars Крпа Копчиња Иглички Cufflink за Мажи

dongsheng накит Ткаенината врски во Врска Клипови&Cufflinks Star Wars Крпа Копчиња Иглички Cufflink за Мажи

DEN 72.00
DEN 90.24
-20 %
Од стока


dongsheng накит Ткаенината врски во Врска Клипови&Cufflinks Star Wars Крпа Копчиња Иглички Cufflink за Мажи
топла продажба cufflinks за унисекс
врвен квалитет
рачно изработени
најдобар подарок за сите вас
Зачувај Плаќање со Зачувам Услуга :
Сите плаќање ќе ја испрати од Зачувам плаќање услуга, плаќање ќе биде објавен откако ќе се потврди на испорака.Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас ! ние ќе одговор во навремено.
Капка Превозот Услуги :
Намалувањето на превозот е вообичаен начин на тргување. Цел ќе бидат испратени директно до вашиот клиент. Fastly и Безбедно. Само да нарачате и да се напомене вашиот клиент адреса, тогаш ние ќе го стори останатото на работа. Заштедите време и пари. Тоа е добредојден да им покажеме на нашите производи на слики на вашиот клиент.
Повратни информации :
1)Вашата Повратна информација е навистина важно за нас, ве молиме да потрае неколку секунди за да се остави одличен фидбек, ако сте задоволни со нашите производи или услуги, ви благодарам многу !!
2)Ние секогаш понуди најниска цена за најдобри стока и услуга за вас.
3) ве Молиме контактирајте со нас пред да замине неутрален(3 ѕвезди) или негативни(1-2 ѕвезди) повратни информации.Ние ќе се обидеме потрудиме да го реши проблемот и да ви остават среќен шопинг расположение тука. Ви благодариме!
Политика На Враќање :
Ние гарантираме вашето нула ризик купување искуство тука.
Ние нудиме целосна наплата за вас,ако производот е било кој квалитет на проблемот.
Контакт со нас на :
Ако имате било какви прашања или ви се потребни никакви им помогне на, ве молиме слободно контактирајте со нас! Ви благодариме !
Ви благодариме за вашата поддршка !!!

Тип На Објект:
Вратоврска Клипови & Cufflinks
Парична казна или Моден:
Моден
Манжетната Линкови Тип:
манжетната линкови
Вратоврска Клипови Тип:
Боло Врски
Обликотшема:
Круг
Пол:
Унисекс
Бисер Тип:
Симулирани-бисер
Бренд Име:
dongsheng накит
is_customized:
No
Метали Тип:
Цинк Легура
Манжетната Линкови или Вратоврска Клипови Тип:
манжетната линкови
Материјал:
Метал
Стил:
Класичен
Број На Модел На:
Ф1-5-064-1/2/3/4
боја:
Како што е прикажано
Пол:
Унисекс
Обликот:
Круг
Стил:
Моден
Material01:
Rhinestones
Material02:
Метал
R

Додатоци на производи