.

.

Bonsny Глеѓ Легура Newfoundland Куче Копче Синџир Копче Прстен За Жените Чанта Шарм Нова Мода Животинско Накит Keychain Сувенири

Bonsny Глеѓ Легура Newfoundland Куче Копче Синџир Копче Прстен За Жените Чанта Шарм Нова Мода Животинско Накит

DEN 239.00
DEN 367.68
-35 %
Од стока


Бренд Име:
bonsny
Метали Тип:
Цинк Легура
Пол:
Жените
Стил:
Тренди
Метална боја:
сребро позлатен
Обликотшема:
Животните
Број На Модел На:
AK322
Материјал:
Метал
Тип На Објект:
Клучни Синџири
Парична казна или Моден:
Моден
Функција:
Никој
Компатибилност:
Никој
боја:
Multicolor,Сина,Кафена,црна,Црвена,Виолетова
Нето тежина:
18g
Повод:
Подароци,Партија,Референци,Патува.ект.
Пад на превозот:
Пад на превозот
Трговија на големо:
Прифати најголемиот Дел цена,Контактирајте со нас
Функција:
Торба шарм ,Клуч на носителот,Чанта декорација,и др.
Pendant Големина:
37mm x 55мм
Еколошки Стандарди:
никел слободни
R

Додатоци на производи