.

.

Две Големина Личност Мажите Имитација Бисер Кристал Избра Брошеви Додатоци Жените Шамија Клипови bijoux Кеси Додаток Глеѓ Pin

Две Големина Личност Мажите Имитација Бисер Кристал Избра Брошеви Додатоци Жените Шамија Клипови bijoux Кеси

DEN 174.00
DEN 232.32
-25 %
Од стока

Топла Продажба ID : 5259 95% ПОПУСТ US$ 5.80 /парче 5.80 100 95% ПОПУСТ US$ 4.18 /парче 4.18 100 95% ПОПУСТ US$ 4.78 /парче 4.78 100 95% ПОПУСТ US$ 4.80 /парче 4.80 100 95% ПОПУСТ US$ 4.98 /парче 4.98 100 95% ПОПУСТ US$ 4.98 /парче 4.98 100 95% ПОПУСТ US$ 4.98 /парче 4.98 100 95% ПОПУСТ US$ 4.98 /парче 4.98 100 95% ПОПУСТ US$ 5.77 /парче 5.77 100 95% ИСКЛУЧУВАЊЕ US$ 5.20 /парче 5.20 100 95% ПОПУСТ US$ 6.20 /парче 6.20 100 95% ПОПУСТ US$ 4.98 /парче 4.98 100 95% ПОПУСТ US$ 5.30 /парче 5.30 100 95% ПОПУСТ US$ 5.55 /парче 5.55 100 95% ПОПУСТ US$ 3.95 /парче 3.95 100 95% ПОПУСТ US$ 4.92 /парче 100 4.92
Можете да се меша бојата еден многу
Brooch Големина : 8.8 cm*5.3 cm
Brooch Големина : 4.9 cm*3.0 cm

Тип На Објект:
Брошеви
Парична казна или Моден:
Моден
Материјал:
Кристал
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Цинк Легура
Бренд Име:
Blucome
Број На Модел На:
2206100477
Обликотшема:
Секојдневно Материјали
Брошеви Тип:
Брошеви
Пол:
Унисекс
боја:
Зелена
is_customized:
Yes
Стил:
Романтични
R

Додатоци на производи