.

.

Showlove 1Pcs Хируршки Челик Со Опал Камен Заробеништво Мушка Прстен Earring Студ,Пирсинг на Нос Прстен Накит

Showlove 1Pcs Хируршки Челик Со Опал Камен Заробеништво Мушка Прстен Earring Студ,Пирсинг на Нос Прстен Накит

DEN 47.52
Од стока


Опис
*Бренд : Showlove
*Состојба : 100% Сосема Нов
*Тип : Заробеништво Мушка Прстен
*Материјал : 316l хируршки челик&Опал Камен
*Мерач : 16g
*Боја : Сребрена
*Дијаметар : Chooseable 6mm,8mm,10мм,12mm Choosable
*Опал Камен : 3мм
*Многу : 1 Pcs По Поставување
*Гаранција : 12 месеци гаранција
Детали Шоу
Плаќање
*Ние го прифаќаме Alipay тука
*Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ
Превозот
*Сите предмети бесплатен превозот во светот преку Кина Пост Воздух Mail
*Брза испорака преку DHL или Fedex(една недела испорака) на располагање за да изберете
Услуга
*Ако производи не како опис или скршен во транзит, ние ќе го препрати или враќање на пари за вас.
*За било која причина не сте задоволни со предмети, ние прифаќаме враќа и размена на искуства во рамките на 7days по сте го добиле вашиот објект и што треба да се плати за враќање превозот цена
*Можете да не контактирате преку Trademanager или ни остави порака на Aliexpress или e-mail нас. Ние ќе ви одговориме во рок од 24hours, и 36hours на викенд

Метална боја:
1.2x6x3mm, 1.2x8x3mm, 1.2x10x3mm, 1.2x12x3mm
Главниот Камен Боја:
Сина Пацифик (OP05), FireSnow Бела(OP17), CornflowerBlue(OP26), Кралската Розова (OP42)
Тип На Објект:
Телото Накит
Парична казна или Моден:
Моден
Телото Накит Тип:
Labret, Усна Пирсинг Накит
Обликотшема:
Круг
Стил:
Тренди
Број На Модел На:
A1414
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Материјал:
опал
Стил:
Заробеништво мушка Опал прстен
Материјал:
316L Хируршки Челик&Опал Камен
боја:
Сребро.
многу:
1 buc
Бруто тежина:
околу 1,4 g/еез
Опал Топка:
3мм
Дијаметар:
6mm,8mm,10мм,12mm Choosable
Опал Боја:
Opal05,Opal17,Opal26,Opal42 Choosable
Вратило Мерач:
1.2 mm(16g)
R

Додатоци на производи