.

.

Кул Злато на Ѕвонење Австриската Циркон Кристал Здравје Earring Ѓердан pendant set Ring големина #7 #8 #8.5 Накит Поставите JS229

Кул Злато на Ѕвонење Австриската Циркон Кристал Здравје Earring Ѓердан pendant set Ring големина 7 8 8.5

DEN 352.00
DEN 541.44
-35 %
Од стока


Метална боја:
Прстен големина 6, Прстен големина 6 точка 5, Прстен големина 5 точка 5, Прстен size 8, Прстен size 8 точка 5, прстен големина 7, прстен szie 7 точка 5, Прстен големина 9 точка 5, прстен големина 10, прстен големина 9
Бренд Име:
ROLILASON
Накит Сетови Тип:
Ѓердан/Обетки
Стил:
Тренди
Пол:
Жените
Материјал:
Кубен Циркони
Повод:
Свадба
Вклучени Дополнителни Ставка Опис:
Ѓердан, Обетки, Прстен
Обликотшема:
Растенијата
Број На Модел На:
JS229
Тип На Објект:
Накит Сетови
Парична казна или Моден:
Моден
Метали Тип:
злато боја
Повод:
Годишнина, Подароци, Партија
Гем Боја:
Бела
Синџир должина:
Периметар околу 17 (43cm)
Место на Потекло:
Guangdong, Кина (Копно)
Поставување Тип:
Prong поставување
Поставете Вкупната тежина:
18.36 g
Главниот Камен:
циркони
is_customized:
Yes
R

Додатоци на производи