.

.

Светкавиот Сребро Кристал Кристал Diamante Свадба Букет Мал Цвет Brooch Матурска Партија Подарок Иглички 1.25 Инчен

Светкавиот Сребро Кристал Кристал Diamante Свадба Букет Мал Цвет Brooch Матурска Партија Подарок Иглички 1.25

DEN 576.00
Од стока


Моден Накит свадба brooch
Сребро Позлатен Цвет Кристал Кристал Brooch.
Големината на brooch е 3-3.5 cm прибл.
Сите камен е Јасно Кристал Кристал, ова е мал, но прекрасен brooch
Забелешка : Ако изберете "еден eace 9 вкупно" ќе добие 9 Брошеви во вкупниот Не 12 Брошеви.
Други елементи што би можеле да бидат заинтересирани во

Бренд Име:
ReiFeng Бисер
Метали Тип:
Цинк Легура
Материјал:
Кристал
Обликотшема:
Срцето
Брошеви Тип:
Брошеви
Стил:
Тренди
Број На Модел На:
4
Пол:
Унисекс
Тип На Објект:
Брошеви
Парична казна или Моден:
Моден
боја:
Сребро.
Материјали:
цинк легура и кристал
Главниот Камен:
Кристално
Метали Тип:
Цинк Легура
Тема:
Моден
R

Додатоци на производи