.

.

Светкавиот Сребро Кристал Кристал Diamante Свадба Букет Мал Цвет Brooch Матурска Партија Подарок Иглички 1.25 Инчен

Светкавиот Сребро Кристал Кристал Diamante Свадба Букет Мал Цвет Brooch Матурска Партија Подарок Иглички 1.25

DEN 576.00
Од стока


Моден Накит свадба brooch
Сребро Позлатен Цвет Кристал Кристал Brooch.
Големината на brooch е 3-3.5 cm прибл.
Сите камен е Јасно Кристал Кристал, ова е мал, но прекрасен brooch
Забелешка : Ако изберете "еден eace 9 вкупно" ќе добие 9 Брошеви во вкупниот Не 12 Брошеви.
Други елементи што би можеле да бидат заинтересирани во

R

Додатоци на производи