.

.

Мешан Стил Кристал Кристал Diamante Brooch Додаток Детелина Цвет Музички Забелешка Иглички

Мешан Стил Кристал Кристал Diamante Brooch Додаток Детелина Цвет Музички Забелешка Иглички

DEN 480.00
Од стока


Моден Накит свадба brooch
Сребро Позлатен Цвет Кристал Кристал Brooch.
Големината на brooch е 3-3.5 cm прибл.
Сите камен е Јасно Кристал Кристал, ова е мал, но прекрасен brooch
Забелешка : Ако изберете "еден eace 9 вкупно" ќе добие 9 Брошеви во вкупниот Не 12 Брошеви.
Други елементи што би можеле да бидат заинтересирани во

R

Додатоци на производи