.

.

Мешан Стил Кристал Кристал Diamante Brooch Додаток Детелина Цвет Музички Забелешка Иглички

Мешан Стил Кристал Кристал Diamante Brooch Додаток Детелина Цвет Музички Забелешка Иглички

DEN 480.00
Од стока


Моден Накит свадба brooch
Сребро Позлатен Цвет Кристал Кристал Brooch.
Големината на brooch е 3-3.5 cm прибл.
Сите камен е Јасно Кристал Кристал, ова е мал, но прекрасен brooch
Забелешка : Ако изберете "еден eace 9 вкупно" ќе добие 9 Брошеви во вкупниот Не 12 Брошеви.
Други елементи што би можеле да бидат заинтересирани во

Бренд Име:
ReiFeng Бисер
Метали Тип:
Цинк Легура
Материјал:
Кристал
Обликотшема:
Срцето
Брошеви Тип:
Брошеви
Стил:
Тренди
Број На Модел На:
10
Пол:
Унисекс
Тип На Објект:
Брошеви
Парична казна или Моден:
Моден
Материјали:
цинк легура и кристал
Главниот Камен:
Кристално
Метали Тип:
Цинк Легура
Тема:
Моден
Место на Потекло:
Жеџијанг, Кина (Копно)
R

Додатоци на производи