.

.

100pcs големи приближно 36mm-45mm рачно изработени сатен цвеќиња лента Зголеми цвет, Headband цвет,За DIY декорација мешавина боја

100pcs големи приближно 36mm-45mm рачно изработени сатен цвеќиња лента Зголеми цвет, Headband цвет,За DIY декорација

DEN 959.52
Од стока

ние прифаќаме 7 дена замена или рефундирање на каква било тешка дефект
*ПРЕВОЗОТ*
Ние сме меѓународни продавачот од Кина копното. Ви благодариме! : )
Ние НУДИМЕ се МЕША во Комбинација Нарачки $9.
Вашето задоволство е да се гарантира.
СЛОБОДЕН ПРИОРИТЕТ ИЗРАЗАТ ИСПОРАКА ЗА НАРАЧКИ ИЗНОС НАД $100
ние може да понуди микс наредби за различни предмети,без минимум цел барања за секоја од нив,можете да изберете боја и големина, кога ќе го поставите цел : )
занаетчиски предмети би можеле да имаат малку мали defectives, се надевам дека ќе можат да го разберат.
Фала многу однапред за вашето време и трпение !
Ако не беа задоволни со производи или услуги,
ве молиме да се надеваме дека контактирајте со нас пред да замине никакви негативни и неутрални повратни информации.
Ако имате било какви прашања или посебни барања ,ве молиме контактирајте со нас. Ако имате било какви прашања или посебни барања ,ве молиме контактирајте со нас.
Вашето задоволство е да се гарантира. ВЕ МОЛИМЕ ДА БИДЕТЕ ТРПЕЛИВИ.
*ПОВРАТНА информација*
Бидејќи вашето мислење е многу важен за нашиот бизнис развој, ние искрено се надевам дека ќе може да го оставите позитивен фидбек за нас ако сте биле задоволни со нашите производи и услуги.
Ние обично нудат стандардна меѓународна воздухопловната.
Во исто време, можете да фотографирате и да го испрати до нас,
ние ќе се обидеме да го реши проблемот за вас во прв пат.Тоа може да трае околу 10 до 25 работни дена за испорака.
*ПАКУВАЊЕ *
Ние се големо внимание во пакување секој детал да се обезбеди безбедно испорака за вас .
Боја : мешани
КОЛИЧИНА : 100 компјутери
Големина : 36mm-45mm прибл. ние ќе се обидеме најдобро да се одговори во рок од 24 часа ,
pls се разбере има време е разликата меѓу нас. Во исто време, можете да фотографирате и да го испрати до нас, ние ќе се обидеме да го реши проблемот за вас во прв пат.
Ние ќе се обидеме најдобро да се направи компензација или да понуди решение за да ги задоволи вас.
за мешан занает сетови ,тоа ќе ја следи состојбата со достапноста ,
не може да бидете сигурни дека бои и дезени за да биде точно на ист како слики,
но, сте го добиле мора да бидат слични како на слики ,
ако мора да добие какви било конкретни предмети ,pls ја напушти белешки кога ќе го поставите цел : )
Qian се обидуваат најдобро да им понуди добри производи и услуги на сите купувачи : )
ако имате било какви прашања,или треба било каква помош ,pls convo нас !
сите нови клиенти чекор од нашата продавница ќе добијат бесплатен подарок.
Прифатлива цена и најдобра услуга е она што ние секогаш се обидуваат да се направи. Ние обично нудат стандардна меѓународна воздухопловната.
Прифатлива цена и најдобра услуга е она што ние секогаш се обидуваат да се направи.
ВЕ МОЛИМЕ ДА БИДЕТЕ ТРПЕЛИВИ.Затоа ве молиме проверете пакетот пред да потпишете за да го добијат тоа, ако пакетот е скршен или оштетен, pls направи рекорд со превозникот.
сатенски лента валани цвеќиња
ако ви треба одредена боја и количина,pls пишувам со цел белешки : )
за оригинални рачно изработени предмети ние прифаќаме обичај цел според вашите барања
БЕСПЛАТНИ стандардна меѓународна испорака за нарачки износ над $50
БЕСПЛАТНИ ИЗРАЗАТ ИСПОРАКА ЗА НАРАЧКИ ИЗНОС НАД $100
ние може да понуди микс наредби за различни предмети ,без минимум за барањата за секој објект,
можете да изберете боја и големина, кога ќе го поставите цел, освен продажба на објекти : )
pls convo нас ако сакате да се направи дупки во или додадете rhinestones ,завртка око иглички кои ќе наплаќаат малку повеќе
занаетчиски предмети би можеле да имаат малку мали defectives, се надевам дека ќе можат да го разберат.
Повратни информации
Бидејќи вашето мислење е многу важно за нас,
искрено се надевам дека ќе може да го оставите позитивен фидбек за нас ако сте биле задоволни со нашите производи и услуги.

R

Додатоци на производи