.

.

Бренд злато на Ѕвонење Сина Циркон Кристал Накит Сетови Обетки Ѓердан pendant Прстен накит поставите sz #6.5 #8 #9 Мода Накит JS227

Бренд злато на Ѕвонење Сина Циркон Кристал Накит Сетови Обетки Ѓердан pendant Прстен накит поставите sz 6.5

DEN 439.00
DEN 541.44
-19 %
Од стока


Метална боја:
прстен големина 6, прстен големина 7, Прстен size 8, прстен големина 5 точка 5, прстен големина 7 точка 5, прстен големина 9, прстен големина 9 точка 5, Прстен size 8 точка 5, прстен големина 10, прстен големина 6 точка 5
Бренд Име:
ROLILASON
Накит Сетови Тип:
Ѓердан/Обетки
Стил:
Класичен
Пол:
Жените
Материјал:
Кубен Циркони
Повод:
Ангажирање
Вклучени Дополнителни Ставка Опис:
Обетки,Ѓердани,Прстен
Обликотшема:
Растенијата
Број На Модел На:
JS227
Тип На Објект:
Накит Сетови
Парична казна или Моден:
Моден
Метали Тип:
злато боја
Поставување Тип:
Prong поставување
Повод:
Годишнина, Подароци, Партија
Гем Боја:
Сина
Главниот Камен:
Сина Циркони
Синџир должина:
Периметар околу 17 (43cm)
Место на Потекло:
Guangdong, Кина (Копно)
Предавање на време:
Еден работен ден
Поставете Вкупната тежина:
18.73 g
is_customized:
Yes
R

Додатоци на производи