.

.

1.25 Кристал Кристал Diamante Свадба Букет Цвеќе Brooch Матурска Партија Подарок Вечер Иглички

1.25 Кристал Кристал Diamante Свадба Букет Цвеќе Brooch Матурска Партија Подарок Вечер Иглички

DEN 633.60
Од стока


Моден Накит свадба brooch
Сребро Позлатен Цвет Кристал Кристал Brooch.
Големината на brooch е 3-3.5 cm прибл.
Сите камен е Јасно Кристал Кристал, ова е мал, но прекрасен brooch
Забелешка : Ако изберете "еден eace 9 вкупно" ќе добие 9 Брошеви во вкупниот Не 12 Брошеви.
Други елементи што би можеле да бидат заинтересирани во

R

Додатоци на производи