.

.

Кул Мода Накит Поставите Црна Оникс Циркони Пломба жолто злато тон Одлични Ѓердан Обетки Прстен sz #6#7#8#9#10 JS569A

Кул Мода Накит Поставите Црна Оникс Циркони Пломба жолто злато тон Одлични Ѓердан Обетки Прстен sz 678910

DEN 397.00
DEN 490.56
-19 %
Од стока


Чекор 1 . Подготви се лизга на хартија,и вратоврска на вашиот прст.
Чекор 2 . Направи на раскрсницата на хартија.
Чекор 3 . Мерење на должина,тогаш се circomference.
Само prong поставување со рака!
1. Предмети обложено со вистински 18k злато,никел и олово бесплатно!
2. Ние само нудиме врвен квалитет на накит
3. Секој стил се тестира ,и да го положат
4. Три Животната Средина Позлатен
5.Ние само го користите вистински 18k злато позлатен
1.Од безбедносни причини,Ние само го прифати Ali Express Зачувам .
2.Начини на плаќање : Уплата со Кредитна Картичка (Visa, Mastercard), T/T, Moneybookers, или Дебитна Картичка.
ДЕСТИНАЦИЈА
КИНА ПОСТ ВОЗДУХ MAIL
EMS/DHL/UPS/Федекс
Бесплатен Превозот
Испорача Време
Бесплатен Превозот
Испорача Време
Сад / Канада
>5 ДОЛАРИ
10-60 дена
>250 ДОЛАРИ
3-15days
Повеќето Европски Земји
>5 ДОЛАРИ
10-60 дена
>250 ДОЛАРИ
3-15days
Австралија / Нов Зеланд
>5 ДОЛАРИ
15-60 дена
>250 ДОЛАРИ
3-15days
Русија / Украина / Белорусија
>5 ДОЛАРИ
20-60 дена
Контактирајте Со Нас
3-15days
Повеќето Југоисточна Азија
>5 ДОЛАРИ
10-60 дена
Контактирајте Со Нас
3-15days
Повеќето Блискиот Исток
>5 ДОЛАРИ
20-60 дена
Контактирајте Со Нас
3-15days
Бразил / Оддалечени Региони
>10 ДОЛАРИ
25-60 дена
Контактирајте Со Нас
3-15days
1, Нормално, ние ќе брод нарачки во рок од 48 часа откако ќе го стави на ред.
2, Ние не преземаме никаква одговорност за царинска полнење и царинската задоцнување.
3, Пост воздух пошта е бавен превозот начин, можеби не може да се ажурира следење на информации во време за некои земји ; еден време да се купат две или повеќе, бесплатен превозот на Хонгконг Пост Воздух Mail
1. Ве молиме контактирајте со нас ако имаш било каков проблем со вашата нарачка, ние ќе се обидеме потрудиме да го поправи вашиот проблем.
2. Ве молиме не ни остави негативен (1-2 ѕвезди) или природни (3 ѕвезди) повратни информации без commnication.
3.Ако сте задоволни моите sercive ,ве молиме да ни даде пет повратни информации. ако не е,ве молиме контактирајте со нас,ние ќе ви ги даде задоволни одговор во рок од 24 часа! било netural и негативни повратни информации не се прифаќа! Ви благодарам многу!
Од недела до петок
Пекинг Време 9 : 00 - 18 : 00
Њујорк Време 20 : 00 - 5 : 00
Лондон Време 1 : 00 - 10 : 00
По Московско Време 4 : 00 - 13 : 00
Brasilia Време 22 : 00 - 7 : 00
Било каков проблем, ве молиме слободно контактирајте со нас,ние ќе ви одговори во рок од 24 часа! ^_^
Бренд 18k к жолто злато обложено со Сини Топаз Кристал Накит Сетови Обетки Ѓердан Прстен sz #6.5 #8 #9 Мода Накит JS227 A US$ 11.28 /set
Кралската Бренд 18k к злато обложено со Сини Топаз Кристал Накит Сетови Обетки Ѓердан Прстен sz #6.5 #8 #7 #9 Мода Накит JS225 A US$ 12.32 /set
18 K Злато Позлатен Циркон Австриската бел Кристал Здравје Никел & Доведе слободни Earring Ѓердан Прстен големина #7 #8 #9 Накит Поставите JS235 A US$ 10.42 /set
Пломба Сини Топаз Циркони 18k бело злато позлатен Мода Накит Поставите Ѓердан Обетки Прстен sz#6 #7 #8 #9 за дама JS237 A US$ 10.42 /set
Кул 18 K Злато Позлатен Австриската Циркон Кристал Здравје Никел & Доведе слободни Earring Ѓердан Прстен големина #7 #8 #8.5 Накит Поставите JS229 A US$ 11.28 /set
Симпатична Форма 18k к злато позлатен Боја Кристал Накит Сетови Обетки Ѓердан Прстен sz #6 #7 #8 #9 Мода Накит JS234 A US$ 10.62 /set
Прекрасни 18 K Злато Позлатен Австрискиот црвен Кристал Здравје Никел & Доведе слободни Earring Ѓердан Прстен големина #7 #8 #9 Накит Поставите JS236 A US$ 10.42 /set
Бесплатен превозот на Големо & Мало Син Оган Опал Сребро фунта 925 Капка Обетки Fashionl Накит*Опал Накит OE027 A US$ 8.41 /парче

Метална боја:
Прстен големина 6, Прстен големина 7, Прстен size 8, Прстен големина 9, Прстен големина 10, Прстен size 8 точка 5
Тип На Објект:
Накит Сетови
Парична казна или Моден:
Моден
Вклучени Дополнителни Ставка Опис:
Ѓердан, Обетки, Прстен
Стил:
Тренди
Пол:
Жените
Материјал:
Полу-скапоцени камења
Повод:
Годишнина
Обликотшема:
Растенијата
Накит Сетови Тип:
Ѓердан/Обетки
Број На Модел На:
JS569A
Бренд Име:
Ayowei
Метали Тип:
18k жолто злато позлатен
квалитет:
Висок
Накит Тип:
накит сет
Повод:
Годишнина, Подароци, Партија
Гем Боја:
Црна
Главниот Камен:
црна оникс
Место на Потекло:
Guangdong, Кина (Копно)
Синџир должина:
Периметар околу 17 (43cm)
Поставете Вкупната тежина:
17.2 g
Мин. цел:
1 сет
is_customized:
Yes
R

Додатоци на производи