.

.

Joias Ouro Злато-боја Љубов Срцето Кристално Тело Накит Пирсинг Папокот папокот Прстени Жените Бикини Девојките на Плажа Додатоци

Joias Ouro Злато-боја Љубов Срцето Кристално Тело Накит Пирсинг Папокот папокот Прстени Жените Бикини Девојките

DEN 144.00
DEN 220.80
-35 %
Од стока


dianxiaobao_1
dianxiaobao_2
Ние прифаќаме Alipay,Запад-Унија,TT,Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.
Парцела ќе биде предаден во рок од 2 работни дена по уплатата.
Поради разликите во царинење време во одделни земји,време на испорака ќе бидат различни.
Превозот цена не вклучува никакви увозни даноци,или царински давачки.
1. Секоја накит ќе бидат спакувани тесни.
2. Ако било дополнителен услов за пакетот,ве молиме посетете ја нашата амбалажа центар.
1. Вашата позитивни повратни информации ќе бидат високо ценети откако ќе го добиете нашиот накит.ве молиме дај ми 5 ѕвезди.И ние ќе го прават истото за вас исто така.
2. Ако имате било незадоволство со нашите накит, ве молиме не двоумете се да контактирате со нас пред да замине на негативна повратна информација и да ни даде некој
можност да се направи среќни.
1. Ако накит не е иста како и опис или скршени за време на транспортот, ние ќе го препрати или рефундирање на вашата исплата. 2. За било која причина не сте задоволни со нашата накит,ние прифаќаме враќање и замена рок од 7 дена по сте го добиле на накит и да се врати превозот цена е на ваша страна. 3. Вашиот е-мејл или напуштање на пораката ќе се одговори во рок од 12 часа.
dianxiaobao_3
dianxiaobao_4

Тип На Објект:
Телото Накит
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Класичен
Материјал:
Кристално
Бренд Име:
Funmor
Обликотшема:
Срцето
is_customized:
Yes
Метали Тип:
Цинк Легура
Телото Накит Тип:
Папокот & Бел Копчето Прстени
Број На Модел На:
0213400187
боја:
Шарени,Злато боја
Тело Материјал:
316L медицински нерѓосувачки челик
Повод:
партија,рутински,одмор,собирање
Стандарди За Безбедност:
CE никел слободни доведе слободни
Се продава од:
1 компјутер само/многу големо трговија на големо
клучни зборови:
скапоцен камен дијамантски накит,joyas
is_customized:
Yes
Стил:
Романтични
R

Додатоци на производи