.

.

MOONROCY Бесплатен Превозот се Зголеми Злато Боја на Цвет Симпатична CZ Австриската Кристал Ѓердан Обетки и Прстен Накит Сет за Девојки, Жени

MOONROCY Бесплатен Превозот се Зголеми Злато Боја на Цвет Симпатична CZ Австриската Кристал Ѓердан Обетки и

DEN 816.00
DEN 1087.68
-25 %
Од стока

Материјал : Увезени Еко-пријателски Легура & Австриската Кристал Боја : Како фотографии Големина : Earring Дијаметар : 2.3 см, Pendant Големина : 2.3 см,Синџир Должина : 40+5cm Тежина : 30g Тема : Објект употреба на Увезени Еко-пријателски Легури ,па тоа нема да исчезнат за долго време и нема да hypersusceptibility

Метална боја:
Роуз Златна Боја
Прстен Големина:
5.5, 6.5, 9, 8
Тип На Објект:
Накит Сетови
Парична казна или Моден:
Моден
Повод:
Партија
Накит Сетови Тип:
Ѓердан/Обетки/Прстен
Број На Модел На:
A0144
Материјал:
Кристално
Вклучени Дополнителни Ставка Опис:
Ѓердан,Обетки,Прстен.
Метали Тип:
бакарни легури
Стил:
Тренди
Пол:
Жените
Обликотшема:
Цвет
Бренд Име:
MOONROCY
Место на Потекло:
Guangdong, Кина (Копно)
R

Додатоци на производи