.

.

10pcs те сакам рака лебди шарм за стакло locket, ФК-342. Мин износ $15 по цел мешани предмети

10pcs те сакам рака лебди шарм за стакло locket, ФК-342. Мин износ $15 по цел мешани предмети

DEN 74.00
DEN 86.40
-14 %
Од стока


pls забелешка : нашата минимум за сума е ДОЛАРИ 15.00
можете да количка избрани различни стилови за да се задоволат минимум за износот ние не можеме да брод за цел износ помал од
овој лебдечки шарм за стакло locket
locket не е вклучена
лебдечки шарм сликите се малку зголемена со камера
Технички предности :
Вакуум IP позлата
100% никел и олово-бесплатно
Прилагодено дизајни се прифатени
Разни модерен стил се достапни (повеќе од 3.000 стилови)
ОЕМ и ODM наредби се добредојдени
Мали наредби се прифатени
Предности на продажбата на услуги
Стандард : ISO 9000/9001/9004/19011 : 2000 и ISO 17799
Основно Конкурентни Предности : Бренд-име Делови
Земја на Потекло
Distributorships Понудени
Зелена Производ
Гаранција/Гаранција
Пакување
Цена
Производ Карактеристики
Услуга
Мали Наредби Се Прифатени
Главни Извозни Пазари :
Источна Европа
Северна Америка
Среден Исток/Африка
Централниот/Јужна Америка
Азија
Западна Европа
Пакување :
Производи фиксиран на пластична кеса
Надворешната страна меур пластика или запечатени OPP вреќа
Стандардна картонска кутија

R

Додатоци на производи