.

.

Сребро исполнет Австриската Светло сина ААА Циркон цвет Кристал Earring Ѓердан Прстен големина #8 #9 Накит Поставите JS543

Сребро исполнет Австриската Светло сина ААА Циркон цвет Кристал Earring Ѓердан Прстен големина 8 9 Накит

DEN 331.00
DEN 509.76
-35 %
Од стока


Метална боја:
прстен големина 5 точка 5, Прстен големина 6 точка 5, прстен големина 6, прстен size 8, прстен size 8 точка 5, прстен големина 7 точка 5, прстен големина 9, прстен големина 9 точка 5, прстен големина 7, прстен големина 10
Бренд Име:
ROLILASON
Накит Сетови Тип:
Ѓердан/Обетки
Стил:
Тренди
Пол:
Жените
Материјал:
Кубен Циркони
Повод:
Ангажирање
Вклучени Дополнителни Ставка Опис:
Ѓердан, Обетки, Прстен
Обликотшема:
Растенијата
Број На Модел На:
JS543
Тип На Објект:
Накит Сетови
Парична казна или Моден:
Моден
Метали Тип:
сребро позлатен
Повод:
Годишнина, Подароци, Партија
Гем Боја:
Светло Сина
Метали Тип:
Сребро.
Синџир должина:
Периметар околу 17 (43cm)
Место на Потекло:
Guangdong, Кина (Копно)
Поставување Тип:
Prong поставување
Поставете Вкупната тежина:
22.95 g
Предавање на време:
Еден работен ден
is_customized:
Yes
R

Додатоци на производи