.

.

ROLILASON Најниска цена Тон Злато се зголеми Кристал Здравје Никел & Доведе слободни Earring Ѓердан Прстен големина #7 #9 Накит Поставите JS226

ROLILASON Најниска цена Тон Злато се зголеми Кристал Здравје Никел & Доведе слободни Earring Ѓердан Прстен

DEN 415.00
DEN 512.64
-19 %
Од стока


Метална боја:
Прстен големина 10, Прстен големина 9, Прстен големина 6, Прстен големина 7, Прстен size 8, Прстен големина 7 точка 5, Прстен size 8 точка 5
Бренд Име:
ROLILASON
Накит Сетови Тип:
Ѓердан/Обетки
Стил:
Класичен
Пол:
Жените
Материјал:
Кубен Циркони
Повод:
Ангажирање
Вклучени Дополнителни Ставка Опис:
Ѓердан, Обетки, Прстен
Обликотшема:
Растенијата
Број На Модел На:
JS226
Тип На Објект:
Накит Сетови
Парична казна или Моден:
Моден
Метали Тип:
злато боја
Повод:
Годишнина, Подароци, Партија
Гем Боја:
Трендафил
Синџир должина:
Периметар околу 17 (43cm)
Место на Потекло:
Guangdong, Кина (Копно)
Поставување Тип:
Prong поставување
Поставете Вкупната тежина:
19.46 g
Главниот Камен:
Рубин
is_customized:
Yes
R

Додатоци на производи