.

.

Деликатна Црна Кристал Пломба Кул Мода Накит Поставите Тон злато Ѓердан Обетки Прстен sz #6#7#8#9#10 за жените JS569

Деликатна Црна Кристал Пломба Кул Мода Накит Поставите Тон злато Ѓердан Обетки Прстен sz 678910 за жените

DEN 319.00
DEN 490.56
-35 %
Од стока

56 /парче
Цвет 18 K Злато Позлатен Австриската Циркон Кристал Здравје Никел & Доведе слободни Earring Ѓердан Прстен големина #7 #8 Накит Поставите JS232 US$ 10.Ние сме многу жал ми е да видите каков било проблем arised кога ќе се примени на објект, ако не контактирате на време,ние ќе ви даде задоволителен одговор.
Секој дополнителен објект нема да додадете било превозот и ракувањето со обвиненија. да Fri, 10 : 00 - 12 : 00 часот , 13 : 30 - 18 : 30 ЧАСОТ, Ние одмор во саботата. Вашиот покровителство е нашата најголема чест.
Цел износ помалку од $10 send via Кина пост воздухопловната за слободни. Ние сме подготвени да им помогне и да ви помогне во секое време.Ние ќе го испрати предметот(ите) во рок од 3-7 работни дена по добиени расчисти исплата.
Работното Време во Хонг Конг Сонцето.Ви благодариме за вашиот љубезно разбирање и поддршка. Време на испорака трае приближно.42 /set
Кралската Бренд 18k к злато обложено со Сини Топаз Кристал Накит Сетови Обетки Ѓердан Прстен sz #6.ако сакате да го испратите со други изразат како што курирската служба DHL,EMS и така натаму ќе мора да плаќаат повеќе за 10$ 15$ за poatage. Плоштад трговија на Големо & Мало Син Оган Опал Сребро фунта 925 Dangle Обетки Fashionl Накит*Опал Накит OE027 US$ 8.42 /set
Кул 18 K Злато Позлатен Австриската Циркон Кристал Здравје Никел & Доведе слободни Earring Ѓердан Прстен големина #7 #8 #8.
Ако се појават какви било проблеми, сака контактирајте со нас во рок од 3 дена по приемот на објектот, Ние сме сигурни дека за да се реши било каков проблем е на задоволително ниво за што побрзо;ќе испрати нова точка(а) или да се вратат сите пари за вас, за Гаранција, ако производи бил оштетен при превозот или испратени погрешно по грешка или Ако не добиете item(s) над 25 дена.
Ве молиме да ни даде пет ѕвезди повратни информации,ви благодарам многу за вашата помош! ^_^
Ние сме голем тим на енергични и амбициозни млади луѓе.41 /парче
Популарен стил 18k к злато обложено со Сини Топаз Кристал Накит Сетови Обетки Ѓердан Прстен sz #6 #8 #7 #9 Мода Накит JS238 US$ 10.32 /set
Бренд 18k к жолто злато обложено со Сини Топаз Кристал Накит Сетови Обетки Ѓердан Прстен sz #8.5 #8 #7 #9 Мода Накит JS225 US$ 12.
Цел износ повеќе од $10 помалку од $150,испрати преку Хонгконг пост воздухопловната за слободни
Цел износ повеќе од $200 ќе ја испрати преку DHL, или ЕМС за слободни
Секоја парцела е следење на број, се обезбедени по превозот тоа, можете да ги пратите онлајн слободно!
Нашите производи се достапни и превозот во Светот каде ви се;
Тоа нормално се зема 7-30 работни дена да повеќето земји, актуелните време на испорака најмногу зависи од дестинацијата на живеење.
Пакување големина тука може да се разликуваат од реалните пакување големина, ако се многу загрижени за пакување големина, ве молиме контактирајте со нас и пред тоа, ние ќе ви ги понудиме на вас.
Нашата канцеларија и трговски центар :
Ако имате било какви прашања или сомнежи ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате преку постави прашање, ние ќе ви одговори во рок од 24 часа.
Б) Северна Америка : 10-25 работни дена.5 Накит Поставите JS229 US$ 11.5 #8 #7 Мода Накит JS231 US$ 10.
Ве молиме да оставите позитивен фидбек кога сте задоволни со нашите производи.
А) европските Земји : 15-30 дена.
В) Австралија : 15-30 дена. Ние сме биле во трговијата на модата накит од 2009 година и ние тоа го сакаат;
Ние имаме Тули и Малтер Продавници во Хонг Конг и сега сме тука на земјата на aliexpress каде што илјадници соништата се направени;
Ние ќе се однесуваме во натпреварувачки дух и извршување на перфекционизам да ви обезбеди со највредната стока и повеќето удобно услуга;
Имаме за цел да обезбеди посветен услуга, и место клиент над сите.68 /set
Прекрасни 18 K Злато Позлатен Австрискиот црвен Кристал Здравје Никел & Доведе слободни Earring Ѓердан Прстен големина #7 #8 #9 Накит Поставите JS236 US$ 10.28 /set
Огромен Круг на Големо & Мало Син Оган Опал Сребро Фунта 925 Обрачот Обетки Fashionl Накит*Опал Накит OE037 US$ 8.

R

Додатоци на производи