.

.

Прекрасни Сребро исполнет Австриската Црна оникс Здравје Никел & Доведе слободни Earring Ѓердан Прстен големина #6 #8.5 Накит Поставите JS276

Прекрасни Сребро исполнет Австриската Црна оникс Здравје Никел & Доведе слободни Earring Ѓердан Прстен големина

DEN 297.00
DEN 456.96
-35 %
Од стока


Метална боја:
Прстен големина 5 точка 5, Прстен големина 6, Прстен големина 7, прстен size 8, прстен големина 7 точка 5, Прстен големина 6 точка 5, Прстен големина 9, Прстен size 8 точка 5, прстен големина 9 точка 5, прстен големина 10
Бренд Име:
ROLILASON
Накит Сетови Тип:
Ѓердан/Обетки
Стил:
Класичен
Пол:
Жените
Материјал:
Кубен Циркони
Повод:
Партија
Вклучени Дополнителни Ставка Опис:
Ѓердан, Обетки, Прстен
Обликотшема:
Растенијата
Број На Модел На:
JS276
Тип На Објект:
Накит Сетови
Парична казна или Моден:
Моден
Метали Тип:
сребро позлатен
квалитет:
Висок
Повод:
Годишнина, Подароци, Партија
Гем Боја:
Црна
Метали Тип:
Сребро исполнет
Синџир должина:
Периметар околу 17 (43cm)
Место на Потекло:
Guangdong, Кина (Копно)
Поставување Тип:
Рамки Поставување
Поставете Вкупната тежина:
8.2 g
R

Додатоци на производи