.

.

6set Топла продажба Модни Барокната Уметност Lampwork Murano Стакло Pendant Ѓердан Обетки Накит Поставете Големо N-044

6set Топла продажба Модни Барокната Уметност Lampwork Murano Стакло Pendant Ѓердан Обетки Накит Поставете Големо

DEN 811.20
Од стока


Исклучително брилијантен lampwork ѓердан Florid и уникатни lampwork обетки Добро за случува партија или банкет Мешани millefiori стакло во текот на процесот на производство, така што претставува фантастична цвет шема. Премиум квалитет, delicated уметности и занаети

R

Додатоци на производи