.

.

африкански накит сетови злато трговија на големо цена африкански голема парична казна накит поставите жените ѓердан африкански beaded накит

африкански накит сетови злато трговија на големо цена африкански голема парична казна накит поставите жените

DEN 1277.00
DEN 1344.00
-5 %
Од стока


Тип На Објект:
Накит Сетови
Парична казна или Моден:
Моден
Вклучени Дополнителни Ставка Опис:
ринг, earring,ѓердан,закачам
Бренд Име:
SexeMara
Накит Сетови Тип:
Ѓердан/Обетки/Хривнија
Пол:
Жените
Повод:
Партија
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Цинк Легура
Материјал:
Кристал
Број На Модел На:
MF1001
Обликотшема:
Растенијата
боја:
Злато
is_customized:
Yes
Метали Тип:
Злато Позлатен
R

Додатоци на производи