.

.

2.3 Светкавиот Сребро Јасно Кристал Кристал Diamante Цвет Brooch Матурска Партија Подароци

2.3 Светкавиот Сребро Јасно Кристал Кристал Diamante Цвет Brooch Матурска Партија Подароци

DEN 748.80
Од стока


Сребро Позлатен Кристал Свадба Brooch Pin
Позлата Боја : Светкавиот Сребро.
На brooch големина е 6cm со дијаметар од прибл;
Ова е Голем Светкавиот Brooch. Многу Зачудувачки Rhinestones.
Имајте на ум ова brooch е одлична и во врвот одделение квалитет.
Купи Други Брошеви
Накит Сетови

R

Додатоци на производи