.

.

100sets шарм стакло Шишенцето Pendant(метал капа &гума plug/мини/шарм/ ориз/ шише/мини/ампули)

100sets шарм стакло Шишенцето Pendant(метал капа &гума plug/мини/шарм/ ориз/ шише/мини/ампули)

DEN 1130.88
Од стока


ако не сакате сликата да се покаже stytle ,можете да изберете го бројот на којшто сакате од следната слика ! потоа дозволете ми да знам што бројот што сакате!
имаме многу други stytle ориз етерично масло pendant/шишенцето pendant,добредојдовте во мојата продавница да се избере!
ние ќе ви ја испратиме стоката да ви freeshipping од chian пост воздух parcle, ако вкупниот износ на повеќе од $100 во нашата продавница,потоа со ЕМС!
- Материјал : Стакло
- Волумен : помалку 1 ML
големина на : 5mm, внатрешна големина : 3мм
Лесно можете да отворите шише преку затка да се стави Арома,Парфем или етерично масло на вашиот сопствен избор ,а потоа го носат вашиот парфем шише ѓердани насекаде и да одите..
Исто така можете да напишете нешто за едно зрно на ориз во внатрешноста на ампули : имиња,специјални пораки како : јас те сакам,Радост,Hapy Роденден,Среќен Божиќ, Датуми или она што некогаш сакате да стане вашиот личен ориз ѓердани, keychains,мобилен телефон ѕвони или вашата торба & соба декорација .Лого на фирмата, исто така може да биде напишана на житарици.

R

Додатоци на производи