.

.

Топла продажба Модни 6 Поставите Барокната Уметност Lampwork Murano Стакло Pendant Ѓердан Обетки Накит Поставете Големо N-041

Топла продажба Модни 6 Поставите Барокната Уметност Lampwork Murano Стакло Pendant Ѓердан Обетки Накит Поставете

DEN 704.64
Од стока


Исклучително брилијантен lampwork ѓердан Florid и уникатни lampwork обетки Добро за случува партија или банкет Superexcellent квалитет, фантастична цвет шема не се насликани сам, туку помешан со стаклени монистра. Премиум квалитет, delicated уметности и занаети

R

Додатоци на производи