.

.

Цинк легура pendant накит додатоци diy рачно изработени материјал шарм елени 36 * 74 mm

Цинк легура pendant накит додатоци diy рачно изработени материјал шарм елени 36 * 74 mm

DEN 187.20
Од стока


Реден Број : 5pcs/многу
Предмет БР. : 000799
Објектот Matetials : Цинк Легура
Главната Боја : Анти бронза
Објектот Големина : 36*74 MM(1mm=0.0393 инчен 1inch=25.4 mm)
Објектот Useage : Одговара накит одлуки Pendant наоди ( Нараквица, нога синџир, џемпер синџир, ѓердан или нараквица, earring dangle pendant ect) или други рачно изработени наоди занаети

R

Додатоци на производи