.

.

10pcs Тибетската Сребрен Тон Пеперутка Dragonfly Инсекти Шарм Мода Pendant Накит Diy Накит Наоди 22x20mm

10pcs Тибетската Сребрен Тон Пеперутка Dragonfly Инсекти Шарм Мода Pendant Накит Diy Накит Наоди 22x20mm

DEN 61.92
Од стока

10pcs Тибетската Сребрен Тон Пеперутка Инсекти Шарм Мода Pendant Накит DIY Накит Наоди 22x20mm И Добредојден за да ги видите Нашите .
Ви благодариме.Ви посакувам среќни секој.
Состојба
100% Сосема Нов
Материјал :
Цинк Легура (олово бесплатно)
Боја
како на слика
Количина :
10pcs
Големина на :
22x20mm
Дупка Кол големина : 2mm
1 инч = 2.54 см или 1cm = 0.393 инчен

R

Додатоци на производи