.

.

(24313)Бесплатен Превозот на Големо Гроздобер Шарм & Приврзоци 16*7MM Antiqued стил бронза на ѕвонење Буква М 20PCS

(24313)Бесплатен Превозот на Големо Гроздобер Шарм & Приврзоци 16*7MM Antiqued стил бронза на ѕвонење Буква

DEN 116.00
DEN 132.00
-12 %
Од стока

Име На Производ : Писмо-M
Производ ID : 24313
Прашајте производ pls кажи ми Производ ID
Материјал : Метални легури
Боја : Антички Бронза
Големина : 16*7 MM
Количина : 20 PCS
КОД : 2.75
Повеќе Опис :

Шарм Тип:
Азбуката, Датуми & Бројки
Метали Тип:
Цинк Легура
Стил:
Класичен
Парична казна или Моден:
Моден
Тип На Објект:
Шарм
R

Додатоци на производи