.

.

Моден 6'set Стакло Murano Флорални Лист Форма Pendant Ѓердан Обетки Накит Поставите Бесплатен Превозот N-039

Моден 6'set Стакло Murano Флорални Лист Форма Pendant Ѓердан Обетки Накит Поставите Бесплатен Превозот N-039

DEN 786.24
Од стока


Исклучително брилијантен lampwork ѓердан
Florid и уникатни обетки lampwork
Добро за случува партија или банкет
Мешани millefiori стакло во текот на процесот на производство, така што претставува фантастична цвет
шема.
Премиум квалитет, delicated уметности и занаети
Материјал : Murano
Состојба : 100% нови
Тежина : околу. 164 g
Количина :
Ѓердан : 6pc Должина : околу. 380-410 mm Големина : прибл. 51 x 24 mm
Обетки : 6 пар Големина : прибл. 29 x 15 mm
Конверзија : 1 mm = 0.0394 инчен, 1g = 5 карат

R

Додатоци на производи