.

.

Црна кристал Вода капка Циркони Сребро исполнет Пломба Мода Накит Поставите Ѓердан Обетки Прстен sz #6.5 #7.5 за жените JS409

Црна кристал Вода капка Циркони Сребро исполнет Пломба Мода Накит Поставите Ѓердан Обетки Прстен sz 6.5 7.5

DEN 359.00
DEN 442.56
-19 %
Од стока


Метална боја:
прстен големина 5 точка 5, прстен големина 6, прстен големина 7, прстен големина 6 точка 5, Прстен големина 7 точка 5, прстен size 8, прстен size 8 точка 5, прстен големина 9, прстен големина 9 точка 5
Бренд Име:
ROLILASON
Накит Сетови Тип:
Ѓердан/Обетки
Стил:
Тренди
Пол:
Жените
Материјал:
Кубен Циркони
Повод:
Годишнина
Вклучени Дополнителни Ставка Опис:
ѓердан обетки прстен
Обликотшема:
Растенијата
Број На Модел На:
JS409
Тип На Објект:
Накит Сетови
Парична казна или Моден:
Моден
Метали Тип:
сребро позлатен
Метал Тип:
Сребро.
Повод:
Годишнина, Подароци, Партија
Гем Боја:
Црна
Синџир должина:
Периметар околу 17 (43cm)
Место на Потекло:
Guangdong, Кина (Копно)
Поставете Вкупната тежина:
16.55 g
Метал Печат:
Никој
Главниот Камен:
црна оникс
is_customized:
Yes
R

Додатоци на производи