.

.

Родиум Сребро Позлатен Кристал AB Кристал Круг Цвет Brooch Иглички

Родиум Сребро Позлатен Кристал AB Кристал Круг Цвет Brooch Иглички

DEN 88.80
Од стока


Светкавиот Кристално Сребро Свадба Brooch Pin
Позлата Боја : Светкавиот Сребро.
На brooch големина е 40mm во дијаметар приближно;
Имајте на ум ова brooch е одлична и во врвот одделение квалитет.
Купи Други Брошеви
Накит Сетови

R

Додатоци на производи