.

.

Neoglory НАПРАВЕНИ СО СВАРОВСКИ ЕЛЕМЕНТИ Кристал Светло Жолто Злато Боја Свадба Цвет Накит Сетови за Жените 2018 JS3 Flo-y G1

Neoglory НАПРАВЕНИ СО СВАРОВСКИ ЕЛЕМЕНТИ Кристал Светло Жолто Злато Боја Свадба Цвет Накит Сетови за Жените

DEN 702.00
DEN 1115.04
-37 %
Од стока


Бренд Neoglory Накит Материјал Алуминиум, 14k злато позлатен Објект Накит сетови Главниот камен Кристал Големина Ѓердан : 45+3cm, Бразлетна : 6.*5cm, Earring : 2.6*1.9 cm Стил Мода, тренд, свадба

R

Додатоци на производи