.

.

2 инчен Родиум Сребро Позлатен Целосна Кристал Кристал Голема Свадба Букет Brooch Иглички

2 инчен Родиум Сребро Позлатен Целосна Кристал Кристал Голема Свадба Букет Brooch Иглички

DEN 175.20
Од стока


Темно Сребрена Кристал Свадба Brooch Pin
Позлата Боја : Родиум Сребро.
На brooch големина е 5cm со дијаметар од прибл;
Постојат многу светкавиот ситни кристали се направи оваа brooch многу искра.
Имајте на ум ова brooch е одлична и во врвот одделение квалитет.
Купи Други Брошеви
Накит Сетови

R

Додатоци на производи