.

.

Моден поставен 2 ред 7-7.5 mm нови Црна Akoya Образован бисер хривнија 7.5 +Обетки BV103

Моден поставен 2 ред 7-7.5 mm нови Црна Akoya Образован бисер хривнија 7.5 +Обетки BV103

DEN 600.00
DEN 856.80
-30 %
Од стока


Контактирајте Со Нас
Ако имате било какви прашања, загриженост, добредојдени да ни e-mail.Боја несовпаѓање : разлики во бојата може да биде предизвикана од некои други причини, како боја одраз во мониторот,осветлување,backgrund и др.Сепак,доколку сметате дека на објектот примена е во погрешна боја,ве молиме контактирајте со нас за да ја видите ако враќање или повраток е можно.Ако вашиот вкупен цел е $5 до $200,ќе испрати Кина Пост Превозот (околу 20-40 дена),САД за да испратите EUB(за 10-20 дена),со информации,но некои земји треба да се оди на пост да се извлече цел; 3.
Се Враќа И Повратни Информации
Ако постои било каков проблем кога ќе го добиете вашиот парцела, ве молиме контактирајте со нас без да се двоуми во рок од 3 дена.Предизвика продавница на некои од производите е под $5 не е да се обезбеди регистрација, ако ви треба производ регистрација, ве молиме контактирајте со нас со цел пред, јас ќе ви испратиме линк за регистрација.големина или одговара прашања : големини се илустрирани со конкретни мерења во детални спецификации.Нашите главни производи : природен камен, ѓердан, нараквица, pendant, корали, бисер, Сребрен прибор и разни DIY накит и др.Ве молиме проверете спецификација пред да нарачате.Наредбите ќе бидат испратени во 5 дена.Ако вашиот вкупен цел е подолу $5,ние ќе испраќате пошта (нема следење на број информации,околу 20-40 дена да пристигне); 2.ве молиме да ни испратите E-mail порака пред да ја сакате да остави негативни повратни информации или спор на Aliexpress,ние сме сигурни дека ќе задоволителен со нашиот одговор.Вашето разбирање и да се поттикне ќе ни се задржи се движи напред,ви Благодариме!
За нас
Нашата корпорација има 10 години на оперативниот историја, главно во промет на големо и трговијата на мало бизнис да се создаде различни DIY / накит додатоци како еден режим на работа, погодно за сите готови производи бизниси имаат само да ја отворите нашата продавница, ќе бидете во можност да ги пребарувате своите омилени со монистра, да се направи повеќе совршен целта рака заврши синџир, поздрави широка маса на клиенти и љубов DIY накит бизнис да се приклучат, вашата поддршка и соработка.Нашите главни производи : природен камен, ѓердан, нараквица, pendant, корали, бисер , Сребрен прибор и разни DIY накит и др. на нашите пратки имаат сите global express, подеми и падови, Кина Пост и Хонгконг пост. Понекогаш може да биде резултат на несоодветно снабдување или времето проблеми влијаат на испорака, така и нашата рок на испорака ќе бидат поставени во 5 дена, но ние ќе се најбрз го оценувате на стоки на вашите раце, непријатности, ве молиме да го прости. Ние ќе продолжиме да се ажурира на напредокот, да се создаде накит индустрија да создаде win-win иднина. Ви благодариме за вашето разбирање и соработка. Клиентите се Забележи ви Благодариме за купување 1. Ние ќе продолжиме да се ажурира на напредокот, да се создаде накит индустрија да создаде win-win иднина. Ние ќе ви одговориме во рок од 24-48 часа, во повеќето случаи порано.Ви благодарам многу ! Ние alaways го цениме и да се обиде да се грижи за нашите ценети клиенти,ве молиме да ни даде можност да го реши било каков проблем што може да ве вознемири и фрустрираат вас.ние ќе го избере транспорт во согласност со клиентот област; 4. Повратни информации&Контактирајте со Нас на нашиот succeess се зависи од вашето задоволство,па повратни информации е од исклучително значење за нас,ве молиме пост добар фидбек нас, ако сте задоволни со нашите производи и услуги,ние ќе го направиме тоа за вас, исто така. Ние работиме 5 и 1/2 дена недели. Ако не сте 100% задоволни со вашето купување, едноставно враќање на unworn објект во рок од 30 дена од точка(а) бродот датум и ние со задоволство ќе размена, замена или рефундирање на тоа инклузивно на испорака обвиненија.
Превозот
1.
За Нас Нашата корпорација има 10 години на оперативниот историја, главно во промет на големо и трговијата на мало бизнис да се создаде различни DIY / накит додатоци како еден режим на работа, погодно за сите готови производи бизниси имаат само да ја отворите нашата продавница, ќе бидете во можност да ги пребарувате своите омилени со монистра, да се направи повеќе совршен целта рака заврши синџир, поздрави широка маса на клиенти и љубов DIY накит бизнис да се приклучат, вашата поддршка и соработка.

R

Додатоци на производи