.

.

2.6 Инчен Гроздобер Стил Родиум Сребрен Тон Јасно Големи Стакло Камен и Кристал Кристал Свадба Brooch

2.6 Инчен Гроздобер Стил Родиум Сребрен Тон Јасно Големи Стакло Камен и Кристал Кристал Свадба Brooch

DEN 720.00
Од стока


Сребро Позлатен Кристал Свадба Brooch Pin
Позлата Боја : Родиум Сребро.
На brooch големина е 6.5 см од околу 5cm;
Големиот Камен е Стакло Камен.
Ова е Голем Светкавиот Brooch. Многу Зачудувачки Rhinestones.
Имајте на ум ова brooch е одлична и во врвот одделение квалитет.
Купи Други Брошеви
Накит Сетови

R

Додатоци на производи