.

.

20set/многу 38mm Високи 25мм отвори Стакло Шишенцето Корица Стакло Сијалица & Антички бронза connecotor база DIY chrm Накит Pendant

20set/многу 38mm Високи 25мм отвори Стакло Шишенцето Корица Стакло Сијалица & Антички бронза connecotor база

DEN 1002.24
Од стока


НОВИ 20set/многу 16*4mm Круг Стакло Шишенцето Покрие Топката & Капа и Уво кука Сребро Позлатен Поставите DIY Шишенцето Pendant Накит(без пополнување) САД$ 18. Ве молиме контактирајте со нас во рок од 24 часа по вашиот прием на објектите. Ако во вашата земја се уште треба да се плати царина.99 /многу
20 групи / многу
20set 38mm Високи 25мм Отворена Стаклена Купола Шишенцето&конектор дупка чипка поставување на база на&Овална тока & 70cm Neckalce DIY Стаклено Шише Pendant US$ 38.33 /многу
100 ја поставува / многу
Freeshipping! 25mm (15mm отвори) Globle Стакло Покрие Шишенцето & база & капа конектор&Ѓердан поставено стаклено шише стаклени ампули pendant DIY US$ 26.Бидејќи handmaade.99 /многу
20 групи / многу
Внимание :
1. Надоместокот ќе биде донесена откако предметот беше вратен на оригинална состојба. Ви благодариме., мал меур и така натаму,pls да го знаете пред да го плаќаат,ви благодарам. Предвидено
Размена На Располагање
Комуникација
Не им се допаѓаат/несоодветни
Yes
Контактирајте со нас во 24hours
Промена на стилот или боја
Yes
Контактирајте со нас во 24hours
Испраќаат погрешна предмети или бои
Yes
Yes
Yes
Контактирајте со нас во 24hours
Квалитетот Проблем
Yes
Yes
Yes
Контактирајте со нас во 24hours
Вештачки Причина
Никој
Никој
Никој
Никој
Неприфатливо
Увозни Давачки
Даноци и давачки не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија.33 /многу
20 групи / многу
Шармот!! 100set/број 18*50mm Стакло Шишенцето Покрие &Сребрена База&Сребрена Капа Поставите DIY Стакло Покрие/Шишенцето Pendant Накит US$ 86.
големина Кол на тесно грло Кол на топката тело се вклопуваат со празно seting 16*4mm
4mm 16mm 4mm 18*5mm 5mm 18mm 5mm 25*5mm 5mm 25мм 5mm 20*12mm 12mm 20mm 12mm 25*15mm 15mm 25мм 15mm 30*20mm 20mm 30мм 20mm 30*5mm 5mm 30мм 5mm
следната стока се наодите за Шумски Девојка Серија Накит Одлуки,можете да изберете на стоки сакате!
ако ви треба било кој друг бара,plc ме контактира или на e-mail мене!
Превозот
Регионот
Превозот Агент
Обработка & Испорака
САД, Канада
Кина пост воздух mail
15-20days
Велика БРИТАНИЈА, IR, Западна европа
Кина пост воздух mail
15-25days
Европски
Кина пост воздух mail
15-25days
Блискиот Исток
Кина пост воздух mail
15-25days
Австралија, Нов Зеланд
Кина пост воздух mail
15-25days
Азија земја
Кина пост воздух mail
15-25days
Африка земјата
Кина пост воздух mail
20-35days. Стаклото е fra gile , ве Молиме да бидат ca reful носат , се обрне внимание на безбедноста
2.99 /многу
20 групи / многу
НОВО!! 25мм Половина Круг Стакло Покрие Шишенцето& Doube чипка поставување на база на& Овална тока & 70cm Neckalce DIY Стаклено Шише Накит US$ 38.па можно е да има малку деформација понекогаш.Сите се рачно изработени , Па малку различни, еден по еден е неизбежна.
Повратни информации
Вашето задоволство е наша цел! Давање негативни или неутрални повратни информации е многу сериозен став и ние бидете сигурни дека ние може да го реши вашиот проблем пред да замине негативен фидбек.
Купувачот Го Плати Превозот Цена
Продавачот Го Плати Превозот Цена
Фото Doc. Целосна наплата вклучувајќи го и превозот ќе биде изречена во случај кога објектот не е како што е опишано.99 /многу
20 групи / многу
Ексклузивно!! 20sets/многу 25mmx15mm(15opening) Стакло свет & база & капа конектор&Neckace поставено стаклено шише стаклени ампули pendant DIY US$ 26. Се надеваме дека ви се допаѓа нашата предмети и да уживаат во шопинг и ние, исто така, се надевам дека ќе може да ни остави позитивен фидбек.
Јужна Америка
Кина пост воздух mail
15-20days
Политика За Наплата
100% Пари Гаранција за враќање на секој објект. Ние ќе се направи сите стоки, како подарок со ниска вредност.99 /многу
20 групи / многу
Слободен Брод! 16mm(4mm отвор) Сијалица Стаклено Шише&5mm капа&Антички Бронза Наоѓање& Овална тока& 70cm Neckalce US$ 38.

R

Додатоци на производи