.

.

Деликатна Дизајн CZ Злато на Ѕвонење Earring pednant Ѓердан Мода Накит Сетови сина циркони Кристал JSS593

Деликатна Дизајн CZ Злато на Ѕвонење Earring pednant Ѓердан Мода Накит Сетови сина циркони Кристал JSS593

DEN 410.00
DEN 506.40
-19 %
Од стока


Работното Време во Хонг Конг Сонцето.99 /set
Ѓердан поставува Бело Злато 18 K Позлатен Мода Накит Студ Обетки кристал Циркон Здравје Никел & Доведе слободни JS118 US$ 8.
Ве молиме да ни даде пет ѕвезди повратни информации,ви благодарам многу за вашата помош! ^_^
Ние сме голем тим на енергични и амбициозни млади луѓе. Време на испорака трае приближно.Ние ќе го испрати предметот(ите) во рок од 3-7 работни дена по добиени расчисти исплата.
А) европските Земји : 15-30 дена.
Нашата канцеларија и трговски центар :
Ако имате било какви прашања или сомнежи ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате преку постави прашање, ние ќе ви одговори во рок од 24 часа.
Пакување големина тука може да се разликуваат од реалните пакување големина, ако се многу загрижени за пакување големина, ве молиме контактирајте со нас и пред тоа, ние ќе ви ги понудиме на вас. Популарната 18 K Злато Позлатен Earring Ѓердан Здравје Мода Накит Сетови Прстен Гранат Кристал Sz #5.98 /парче
.ако сакате да го испратите со други изразат како што курирската служба DHL,EMS и така натаму ќе мора да плаќаат повеќе за 10$ 15$ за poatage.
Цел износ повеќе од $10 помалку од $150,испрати преку Хонгконг пост воздухопловната за слободни
Цел износ повеќе од $200 ќе ја испрати преку DHL, или ЕМС за слободни
Секоја парцела е следење на број, се обезбедени по превозот тоа, можете да ги пратите онлајн слободно!
Нашите производи се достапни и превозот во Светот каде ви се;
Тоа нормално се зема 7-30 работни дена да повеќето земји, актуелните време на испорака најмногу зависи од дестинацијата на живеење.
Ве молиме да оставите позитивен фидбек кога сте задоволни со нашите производи.
Ако се појават какви било проблеми, сака контактирајте со нас во рок од 3 дена по приемот на објектот, Ние сме сигурни дека за да се реши било каков проблем е на задоволително ниво за што побрзо;ќе испрати нова точка(а) или да се вратат сите пари за вас, за Гаранција, ако производи бил оштетен при превозот или испратени погрешно по грешка или Ако не добиете item(s) над 25 дена.
Начини на плаќање : Уплата со Кредитна Картичка (Visa, Mastercard), T/T, Moneybookers, или Дебитна Картичка.59 /set
18 K Злато Позлатен Earring Ѓердан Здравје Мода Накит Сетови Прстен сини Топаз Кристал Sz #5.
Ве молиме контактирајте со нас пред да замине никакви негативни или неутрални повратни информации.Ви благодариме за вашиот љубезно разбирање и поддршка.Ние сме многу жал ми е да видите каков било проблем arised кога ќе се примени на објект, ако не контактирате на време,ние ќе ви даде задоволителен одговор.99 /set
18 K Злато Позлатен Earring Ѓердан Мода Накит Сетови Прстен Сини Кристал Здравје Никел & Доведе Sz #4.59 /set
Гроздобер стил Нараквици трговија на Големо & Мало Посебни Син оган опал 925 сребрен мода накит партија подароци OB027 US$ 21.62 /set
18 K Злато Позлатен Earring Ѓердан Здравје Мода Накит Сетови Прстен Peridot Кристал Sz #5. да Fri, 10 : 00 - 12 : 00 часот , 13 : 30 - 18 : 30 ЧАСОТ, Ние одмор во саботата. Ние сме подготвени да им помогне и да ви помогне во секое време.
Б) Северна Америка : 10-25 работни дена. Ние сме биле во трговијата на модата накит од 2009 година и ние тоа го сакаат;
Ние имаме Тули и Малтер Продавници во Хонг Конг и сега сме тука на земјата на aliexpress каде што илјадници соништата се направени;
Ние ќе се однесуваме во натпреварувачки дух и извршување на перфекционизам да ви обезбеди со највредната стока и повеќето удобно услуга;
Имаме за цел да обезбеди посветен услуга, и место клиент над сите.58 /set
Бренд 18k жолто злато позлатен Ѓердани & Приврзоци Обетки Свадба накит сетови Црвениот Кристал Циркон Мода накит JS112 US$ 8.
В) Австралија : 15-30 дена.58 /set
18 K Злато Позлатен Earring Ѓердан Мода Накит Сетови Прстен сини Кристал Здравје Никел & Доведе слободни Sz #6.
Цел износ помалку од $10 send via Кина пост воздухопловната за слободни.
Метал 18k злато позлатен Главниот Камен Сини Топаз Додаток Камен Кубни Pendant Главниот Камен Големина( Pendant големина ) 12x12mm(20x50mm) Earring Главниот Камен Големина (Earring Големина) 12x12mm(13x22mm) Прстен големина никој
Ние само нудиме врвен квалитет на накит
Секој стил се тестира ,и да го положат
Три Животната Средина Позлатен
Ние само го користите вистински 18k злато позлатен
Само prong поставување со рака!
Избегнувајте Хемикалии
Избегнувајте Бања
Да Се Избегне Несреќа
Избегнувајте Пот
Избришете со мека крпа
Не се носат додека спиете
Од безбедносни причини, Ние само го прифати Ali Express Зачувам .

R

Додатоци на производи