.

.

55мм шишенцето стаклена цевка шише со 15mm отвори месец DIY pendant шарм материјали 1810294

55мм шишенцето стаклена цевка шише со 15mm отвори месец DIY pendant шарм материјали 1810294

DEN 633.60
Од стока

20 Мин.Цел Износ Слободни DHL/EMS превозот за цел погоре 200 USD
55мм шишенцето стаклена цевка шише со 15mm отвори месец DIY pendant шарм материјали 1810294
За Бесплатен Превозот
Производи со Бесплатен Превозот налепница уживаат нула трошоците за превозот на определена област, вклучително и во производи опис. Обично се нудат на меѓународниот воздухопловната за Бесплатен Превозот и вашиот пакет ќе пристигне во рок од 25-45 days of being испраќаат . Ве молиме не понуда, ако не сте во можност да ги прифати нашите превозот политика. Или ве молиме изберете Препорачана Превозот, Стандард Превозот со дополнителни трошоци.
Повратни информации
Вашата повратна информација по купување од нас, е добредојден.
Ако не?т задоволни со купувањето од нас, ве молиме да бидат слободни да контакт. Ние ќе ви одговори во рок од 24 часа нормално. Ако имате било какви се жали, во однос на ништо за нас, ве молиме контактирајте со нас пред да замине негативен фидбек. Ние сме подготвени да нуди решенија. Ве молиме не остави никакви негативни или неутрални повратни информации без да комуницира со нас. Благодарение толку многу!

Парична казна или Моден:
Моден
Тип На Објект:
Шарм
is_customized:
Yes
Стил:
Класичен
Материјал:
Стакло
Метали Тип:
Бакар
Број На Модел На:
1810294
Шарм Тип:
Шише
R

Додатоци на производи