.

.

Мешан Стил Сребро Позлатен Кристал Кристал Diamante Свадба Brooch Додаток Вечер Фустан Иглички

Мешан Стил Сребро Позлатен Кристал Кристал Diamante Свадба Brooch Додаток Вечер Фустан Иглички

DEN 576.00
Од стока


Моден Накит свадба brooch
Сребро Позлатен Цвет Кристал Кристал Brooch.
Големината на brooch е 3-3.5 cm прибл.
Сите камен е Јасно Кристал Кристал, ова е мал, но прекрасен brooch
Забелешка : Ако изберете "еден eace 9 вкупно" ќе добие 9 Брошеви во вкупниот Не 12 Брошеви.
Други елементи што би можеле да бидат заинтересирани во

R

Додатоци на производи