.

.

Популарен стил злато на Ѕвонење Сина Циркон Кристал Накит Сетови Обетки Ѓердан Прстен sz #6 #8 #7 #9 Мода Накит JS238

Популарен стил злато на Ѕвонење Сина Циркон Кристал Накит Сетови Обетки Ѓердан Прстен sz 6 8 7 9 Мода Накит

DEN 325.00
DEN 500.16
-35 %
Од стока


Метална боја:
прстен големина 6, Прстен големина 7 точка 5, Прстен size 8 точка 5, Прстен големина 6 точка 5, прстен големина 7, прстен size 8, прстен големина 9, прстен големина 10
Бренд Име:
ROLILASON
Накит Сетови Тип:
Ѓердан/Обетки
Стил:
Тренди
Пол:
Жените
Материјал:
Полу-скапоцени камења
Повод:
Свадба
Вклучени Дополнителни Ставка Опис:
Обетки,Ѓердани,Прстен
Обликотшема:
Растенијата
Број На Модел На:
JS238
Тип На Објект:
Накит Сетови
Парична казна или Моден:
Моден
Метали Тип:
злато боја
Поставување Тип:
Prong поставување
Повод:
Годишнина, Подароци, Партија
Гем Боја:
Сина
Синџир должина:
Периметар околу 17 (43cm)
Место на Потекло:
Guangdong, Кина (Копно)
Предавање на време:
Еден работен ден
Поставете Вкупната тежина:
16.73 g
is_customized:
Yes
R

Додатоци на производи