.

.

За AC 100-240V да DC 9V 1А Префрлување Напојување Конвертор Адаптер велика БРИТАНИЈА Plug Бесплатен превозот Промоција

За AC 100-240V да DC 9V 1А Префрлување Напојување Конвертор Адаптер велика БРИТАНИЈА Plug Бесплатен превозот

DEN 136.32
Од стока


Широк влезниот опсег, висока прецизност напон.
Заштита од преоптоварување
Краток спој заштита
Во текот температура заштита
Заштеда На Енергија
Влез : 100-240 V AC 50/60 Hz 0.3 А
Излез : наизменична СТРУЈА 9.0 V 1.0 A
Приклучок : Plug велика БРИТАНИЈА
Димензија : 7.5 x 6.8 x 4.7 cm(прибл)
Кабел должина : околу 105cm
DC Plug Димензија : 5.5 мм x 2.1 mm
Боја : Црна
Забелешка : ве Молиме бидете сигурни дека напон и конекторот ако одговара за вашиот стандард!
Напојување Адаптер x 1
'

Бренд Име:
OOTDTY
Излез Тип На:
AC
Употреба:
Префрлување
врска:
Приклучок Во
Излезен Интерфејс:
5.5 мм*2.1 mm
Број На Модел На:
Други
R

Додатоци на производи