.

.

5 компјутери Бесплатен Превозот AC 100V-240V Конвертор DC Адаптер 9V 1А 1000mAh Напојување 5.5/2.1 мм НИ Приклучок

5 компјутери Бесплатен Превозот AC 100V-240V Конвертор DC Адаптер 9V 1А 1000mAh Напојување 5.5/2.1 мм НИ Приклучок

DEN 738.72
Од стока


Бесплатен Превозот AC да DC 9 V 1А 1000m A Напојување Адаптер За видео надзор DVR Безбедносна Камера НАС-Приклучок
Опис :
Текст : 110~240 V AC 50/60 HZ
Излез : наизменична СТРУЈА 9 V 1А 2 Pin САД
Кабел должина : 115 см
DC Плус Димензија : 5.5 мм * 2.1 mm/2.5 mm
DC Plug Димензија :
5.5 mm X 2.1 mm .
Ве молиме бидете сигурни дека тоа е вистинската големина која одговара на вашиот уред!!!
Пакување вклучувајќи
9 V 1А Адаптер (САД Приклучок)

R

Додатоци на производи