.

.

2 парчиња Бесплатен Превозот 9V 1000mA Адаптер За VTECH INNOTAB 2 УЧЕЊЕ ТАБЛЕТА ЕУ Полнач

2 парчиња Бесплатен Превозот 9V 1000mA Адаптер За VTECH INNOTAB 2 УЧЕЊЕ ТАБЛЕТА ЕУ Полнач

DEN 349.92
Од стока


Бесплатен Превозот на Големо Евтини 9v 1а 1000ma ЕУ Plug AC адаптер адаптер за Таблет КОМПЈУТЕР, Камера за видео надзор
Опис :
Текст : 110~240 V AC 50/60 HZ
Излез : наизменична СТРУЈА 9 V 1А 2 Pin ЕУ
Кабел должина : 115 см
DC Плус Димензија : 5.5 мм * 2.1 mm/2.5 mm
DC Plug Димензија :
5.5 mm X 2.1 mm .
Ве молиме бидете сигурни дека тоа е вистинската големина која одговара на вашиот уред!!!
Пакување вклучувајќи
9 V 1А Адаптер (ЕУ Приклучок)

R

Додатоци на производи