.

.

5 компјутери Бесплатен Превозот 9V1A AC/DC Адаптер За Arduino MEGA2560 ПОРАДИ УНО ЕУ Полнач

5 компјутери Бесплатен Превозот 9V1A AC/DC Адаптер За Arduino MEGA2560 ПОРАДИ УНО ЕУ Полнач

DEN 753.12
Од стока


Бесплатен Превозот на Големо Евтини 9v 1а 1000ma ЕУ Plug AC адаптер адаптер за Таблет КОМПЈУТЕР, Камера за видео надзор
Опис :
Текст : 110~240 V AC 50/60 HZ
Излез : наизменична СТРУЈА 9 V 1А 2 Pin ЕУ
Кабел должина : 115 см
DC Плус Димензија : 5.5 мм * 2.1 mm/2.5 mm
DC Plug Димензија :
5.5 mm X 2.1 mm .
Ве молиме бидете сигурни дека тоа е вистинската големина која одговара на вашиот уред!!!
Пакување вклучувајќи
9 V 1А Адаптер (ЕУ Приклучок)

R

Додатоци на производи